Welkom bij snookertoernooi.nl

 

 

 

 

 

Snookerkalender   2016 - 2017 versie 1.01 d.d. 11 augustus 2016




 

 

 

 

 

 

Eredivisie

 

 

 

Eerste/Tweede   divisie

 

 

 

Nationale   Snooker Ranking

 

 

 

Senioren   & Dames Ranking

 

 

 

Jeugd   evenementen

 

 

 

Nationale   evenementen

 

 

 

Bekerweek

 

 

 

Overige   evenementen

 

 

 

 

 

Week

Data

Evenement

Locatie

 

 

 

 

32

za   13 aug

 

 

 

zo   14 aug

 

 

 

 

 

 

33

ma   15 aug

IBSF   WK U18

Mol   Belgie

 

di   16 aug

IBSF   WK U18

Mol   Belgie

 

wo   17 aug

IBSF   WK U18

Mol   Belgie

 

do   18 aug

IBSF   WK U18

Mol   Belgie

 

vr   19 aug

IBSF   WK U18

Mol   Belgie

 

za   20 aug

IBSF   WK U18 IBSF WK U21

Mol   Belgie

 

zo   21 aug

IBSF   WK U21

Mol   Belgie

 

 

IBSF   WK U21

Mol   Belgie

34

di   23 aug

IBSF   WK U21

Mol   Belgie

 

wo   24 aug

IBSF   WK U21

Mol   Belgie

 

do   25 aug

IBSF   WK U21

Mol   Belgie

 

vrij   26 aug

 

 

 

za   27 aug

 

 

 

zo   28 aug

 

 

 

 

 

 

35

di   30 aug

 

 

 

wo   31 aug

 

 

 

 

 

 

 

za   3 sep

Haags   Open (NSR 1)

SC   Delta Den Haag

 

zo   4 sep

Haags   Open (NSR 1)

SC   Delta Den Haag

 

 

 

 

36

ma   5 sep

Beker   2e divisie ronde 1

 

 

za   10 sep

Haags   Open (NSR) Jeugd- en B toernooi (JR/KR 1)

SC   Delta Den Haag

 

zo   11 sep

Haags   Open (NSR 1)

SC   Delta Den Haag

 

 

 

 

37

ma   12 sep

1e/2e   Ronde 1

 

 

za   17 sep

Eredivisie   Ronde 1

 

 

zo   18 sep

 

 

 

 

 

 

38

ma   19 sep

1e/2e   Ronde 2

 

 

za   24 sep

Nationale   Jeugdtraining + JO 1

 

 

za   24 sep

Eredivisie   Ronde 2

 

 

zo   25 sep

 

 

 

 

 

 

39

ma   26 sep

1e/2e   Ronde 3

 

 

do   29 sep

 

 

 

vrij   30 sep

 

 

 

za   1 okt

Eredivisie   Ronde 3

 

 

zo   2 okt

 

 

 

 

 

 

40

ma   3 okt

Beker   2e divisie ronde 1 returns

 

 

za   8 okt

Junioren   & Kadetten Ranking 2

 

 

zo   9 okt

Senioren   & Dames Ranking 1

 

 

 

 

 

41

ma   10 okt

1e/2e   Ronde 4

 

 

za   15 okt

Eredivisie   Ronde 4

 

 

zo   16 okt

 

 

 

 

 

 

42

ma   17 okt

1e/2e   Ronde 5

 

 

za   22 okt

Eredivisie   Ronde 5

 

 

zo   23 okt

 

 

 

 

 

 

43

ma   24 okt

Inhaalweek

 

 

za   29 okt

Nationale   Jeugdtraining + JO 2

 

 

zo   30 okt

NSR   2

 

 

 

 

 

44

ma   31 okt

Beker   2e divisie ronde 2

 

 

za   5 nov

Junioren   & Kadetten Ranking 3

 

 

za   5 nov

Eredivisie   Ronde 6

 

 

zo   6 nov

 

 

 

 

 

 

45

ma   7 nov

1e/2e   Ronde 6

 

 

do   10 nov

 

 

 

vrij   11 nov

 

 

 

za   12 nov

 

 

 

za   12 nov

 

 

 

zo   13 nov

 

 

 

 

 

 

46

ma   14 nov

1e/2e   Ronde 7

 

 

di   15 nov

 

 

 

wo   16 nov

 

 

 

do   17 nov

 

 

 

vr   18 nov

 

 

 

za   19 nov

 

 

 

zo   20 nov

Senioren   & Dames Ranking 2

SC   de Meent Lelystad

 

 

 

 

47

ma   21 nov

1e/2e   Ronde 8

 

 

za   26 nov

Nationale   Jeugdtraining + JO 3

 

 

za   26 nov

Eredivisie   Ronde 7

 

 

zo   27 nov

 

 

 

 

 

 

48

ma   28 nov

Beker   2e divisie ronde 2 returns

 

 

za   3 dec

 

 

 

zo   4 dec

NSR   3

 

 

 

 

 

49

ma   5 dec

 

 

 

za   10 dec

Eredivisie   Ronde 8

 

 

zo   11 dec

 

 

 

 

 

 

50

ma   12 dec

1e/2e   Ronde 9

 

 

za   17 dec

Junioren   & Kadetten Ranking 4

 

 

zo   18 dec

Eredivisie   Ronde 9

 

 

 

 

 

51

za   24 dec

 

 

 

zo   25 dec

 

 

 

 

 

 

52

za   31 dec

 

 

 

zo   1 jan

 

 

 

 

 

 

1

vrij   6 jan

 

 

 

za   7 jan

Eredivisie   Ronde 10

 

 

zo   8 jan

Bekerfinale   2e divisie

 

 

 

 

 

2

ma   9 jan

1e/2e   Ronde 10

 

 

za   14 jan

 

 

 

zo   15 jan

Noord   Nederlands Open (NSR 4)

SPC   Emmen

 

 

 

 

3

ma   16 jan

1e/2e   Ronde 11

 

 

za   21 jan

Junioren   & Kadetten Ranking 5

 

 

zo   22 jan

Senioren   & Dames Ranking 3

 

 

 

 

 

4

ma   23 jan

Beker   ronde 1

 

 

za   28 jan

Eredivisie   Ronde 11

 

 

zo   29 jan

 

 

 

 

 

 

5

za   4 feb

Eredivisie   Ronde 12

 

 

zo   5 feb

 

 

 

 

 

 

6

ma   6 feb

Inhaalweek

 

 

za   11 feb

Nationale   Jeugdtraining + JO 4

 

 

zo   12 feb

 

 

 

 

 

 

7

ma   13 feb

1e/2e   Ronde 12

 

 

za   18 feb

Eredivisie   Ronde 13

 

 

zo   19 feb

 

 

 

 

 

 

8

ma   20 feb

1e/2e   Ronde 13

 

 

za   25 feb

Junioren   & Kadetten Ranking 6

 

 

zo   26 feb

NSR   5

 

 

 

 

 

9

ma   27 feb

Beker   ronde 1 returns

 

 

wo   1 mrt

 

 

 

do   2 mrt

 

 

 

vrij   3 mrt

 

 

 

za   4 mrt

Eredivisie   Ronde 14

 

 

zo   5 mrt

 

 

10

ma   6 mrt

1e/2e   Ronde 14

 

 

di   7 mrt

 

 

 

wo   8 mrt

 

 

 

do   9 mrt

 

 

 

vr   10 mrt

 

 

 

za   11 mrt

 

 

 

zo   12 mrt

 

 

11

ma   13 mrt

1e/2e   Ronde 15

 

 

di   14 mrt

 

 

 

wo   15 mrt

 

 

 

do   16 mrt

 

 

 

vr   17 mrt

 

 

 

za   18 mrt

Nationale   Jeugdtraining + JO 5

 

 

zo   19 mrt

Senioren   & Dames Ranking 4

 

 

 

 

 

12

za   25 mrt

NK   Kadetten/Junioren/Dames

 

 

zo   26 mrt

Open   NK 6 Reds

 

 

 

 

 

13

ma   27 mrt

Beker   ronde 2

 

 

za   1 apr

NK   Koppels

 

 

zo   2 apr

NK   Koppels

 

 

 

 

 

14

za   8 apr

NK   Senioren

 

 

zo   9 apr

NK   Senioren

 

 

 

 

 

15

ma   10 apr

Inhaalweek

 

 

vr   14 april

NK   Heren

 

 

za   15 apr

NK   Heren

 

 

zo   16 apr

NK   Heren

 

16

ma   17 apr

NK   Finales & 1e/2e Ronde 16

 

 

 

 

 

 

za   22 apr

Eredivisie   Ronde 15

 

 

zo   23 apr

 

 

 

 

 

 

17

ma   24 apr

1e/2e   Ronde 17

 

 

za   29 apr

Nationale   Jeugdtraining + JO 6

 

 

za   29 apr

Eredivisie   Ronde 16

 

 

zo   30 apr

 

 

 

 

 

 

18

ma   1 mei

Beker   ronde 2 returns

 

 

za   6 mei

 

 

 

zo   7 mei

Senioren   & Dames Ranking 5

 

 

 

 

 

19

ma   8 mei

1e/2e   Ronde 18

 

 

za   13 mei

Eredivisie   Ronde 17

 

 

zo   14 mei

 

 

 

 

 

 

20

ma   15 mei

1e/2e   Ronde 19

 

 

za   20 mei

Junioren   & Kadetten Ranking 7

 

 

zo   21 mei

NSR   6

 

 

 

 

 

21

ma   22 mei

 

 

 

za   27 mei

Eredivisie   Ronde 18

 

 

zo   28 mei

 

 

 

 

 

 

22

ma   29 mei

1e/2e   Ronde 20

 

 

di   30 mei

 

 

 

wo   31 mei

 

 

 

do   1 jun

 

 

 

vr   2 jun

 

 

 

za   3 jun

 

 

 

zo   4 jun

 

 

23

ma   5 jun

1e/2e   Ronde 21

 

 

di   6 jun

 

 

 

wo   7 jun

 

 

 

do   8 jun

 

 

 

vr   9 jun

 

 

 

za   10 jun

Nationale   Bekerfinale

 

 

zo   11 jun

 

 

 

 

 

 

24

ma   12 jun

Inhaalweek

 

 

za   17 jun

NK   Teams + Supercup

 

 

zo   18 jun

 

 

 

 

 

 

25

ma   19 jun

 

 

 

za   24 jun

 

 

 

zo   25 jun

Senioren   Masters (SR 6)

Jumbo   Warmond

 

 

 

 

26

za   i jul

Nationale   Jeugdtraining + JO 7

 

 

zo   2 jul

 

 

 

 

 

 

27

za   8 jul

Juniors   Continental Team Cup

Nederland

 

zo   9 jul

Juniors   Continental Team Cup

Nederland